Створити аккаунт | Забули пароль?



Друге коло МФК "Галичина" розпочинає нічиєю із командою "ГалКатЗубр"



 
Перша ліга / 16-й тур

МФК "ГАЛИЧИНА"
ДРОГОБИЧ
дорослі
1:1
3:3
юнаки
ФК "ГАЛКАТЗУБР"
ЗУБРА

Протокольні дані

Стадіон: "Каменяр" ДДПУ ім. І. Франка

Глядачів: 1000

Голи: Бреньо Вадим (15') - Рацький Володимир (90+2')

Голи юнаки: Мацигін Дмитро (18'), Мацан Ростислав (34', 75')

Арбітр: Андрій Лютий.

Асистенти арбітра: Тарас Путас, Ігор Кахнич.

Спостерігач/Делегат ФФЛ: Олександр Огерчук

Склад команди "Галичина": Сілецький Іван, Тарасович Тарас, Трусевич Віталій, Подоляк Роман, Федуняк Юрій, Грицан Тарас, Бреньо Вадим (Бутим Іван 65'), Тершак Ігор, Рудавець Тарас, Філіпов Максим (Швець Віталій 83'), Маланяк Роман

Склад команди "ГалКатЗубр": Довгий Володимир, Сікач Ігор (Дрофяк Любомир 54'), Карабин Олег, Рацький Володимир, Луговий Андрій (Петрик Олег 79'), Куриляк Юрій, Ільків Руслан, Цимбаляк Назар, Сидорів Роман (Лебеденко Андрій 46'), Шийко Андрій, Заяць Максим (Марцила Ігор 56')

Попередження: Тарасович Тарас (44'), Філіпов Максим (52'), Карабин Олег (62'), Лебеденко Андрій (76')
Протокол матчу
Галичина
  ГалКатЗубр
Бреньо Вадим 15'    
Тарасович Тарас 44'    
    46' Сидорів Роман
Лебеденко Андрій
Філіпов Максим 52'    
    54' Сікач Ігор
Дрофяк Любомир
    56' Заяць Максим
Марцила Ігор
    62' Карабин Олег
Бреньо Вадим
Бутим Іван
65'    
    76' Лебеденко Андрій
    79' Луговий Андрій
Петрик Олег
Філіпов Максим
Швець Віталій
83'    
    90+2' Рацький Володимир

Турнірна таблиця / ТОП-5
  Команди   І   В   Н   П  ЗМ ПМ О
1   Сокіл Борщовичі 17 13 2 2 47 19 41
2   Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 17 13 0 4 38 14 39
3   МФК Галичина Дрогобич 16 10 5 1 41 18 35
4   ГалКатЗубр Зубра 16 9 5 2 44 22 32
5   Вікторія Трускавець 16 9 5 2 27 16 32

Огляд матчу



Дата: 13.08.2018 | Переглядів: 289 | Рейтинг: 5.0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
Хімік vs Галичина
ю.3:2   д.1:4
23.09.18 ю.14:00 д.16:00
23 тур / Перша Ліга
м. Новий Розділ, ст. Хімік
Наступний матч
Галичина vs Авангард
ю.-:-   д.-:- т.п.
30.09.18 ю.14:00 д.16:00
Дрогобицький район
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 Сокіл Борщовичі 23 55
2 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 23 54
3 МФК Галичина Дрогобич 23 51
4 ГалКатЗубр Зубра 23 51
5 Вікторія Трускавець 23 44
6 Корміл Давидів 23 42
7 Богун Броди 23 41
8 Авангард Жидачів 23 34
9 ФСК Яворів 23 29
10 Сокіл Золочів 22 23
11 СКК Пісочна 23 23
12 Скеля Жовква-Крехів 23 21
13 Нафтовик Борислав 22 19
13 Хімік Новий Розділ 23 19
15 ФОК Городок 22 7
16 Авіатор Черляни 22 7

Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 Авіатор Черляни 22 52
2 Авангард Жидачів 23 47
3 Сокіл Золочів 22 45
4 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 23 44
5 МФК Галичина Дрогобич 23 44
6 ФОК Городок 22 43
7 Сокіл Борщовичі 23 42
8 Вікторія Трускавець 23 38
9 СКК Пісочна 23 36
10 ГалКатЗубр Зубра 23 29
11 Богун Броди 23 28
12 Корміл Давидів 22 20
13 Хімік Новий Розділ 23 17
14 Нафтовик Борислав 21 16
15 Скеля Жовква-Крехів 23 15
16 ФСК Яворів 23 4