Створити аккаунт | Забули пароль?



ФК «Львів-Сокіл» Борщовичі – МФК «ГАЛИЧИНА»: післямова або з ким грали галичани...




    Зустріч новачків прем’єр-ліги Львівської області в останньому турі першого кола передбачала багато боротьби і принциповості матчу. Адже саме клуб з с. Борщовичі став минулорічним переможцем Першої Ліги Львівської області перегравши у м. Дрогобичі МФК «Галичина» в останньому турі  з рахунком 0:1.  І якщо у дрогобичан склад команди майже не змінився, то у суперника у вчорашньому матчі склад команди значно відрізнявся. А все тому, що з нового сезону команда «Сокіл» з Борщович отримала назву ФК «Львів-Сокіл» ставши фарм клубом команди прем’єр ліги  України ФК «Львів». Щоб знайти відповідь з ким грали галичани звернемося до мережі інтернет щодо гравців суперників або перейдемо за посиланнями:
https://upl.ua/ua/clubs/view/3/28?status=2
https://upl.ua/ua/clubs/view/3/28?status=3

Ось що отримаємо:
Склад команди «Львів-Сокіл» у матчі з МФК «Галичина» 26 червня 2019 року: 
  • Жупанський Віталій – ФК «Львів» U-19
  • Савран Роман – ФК «Львів» U-19
  • Медведєв Олександр – ФК «Львів» U-19
  • Горін Олег – ФК «Львів» U-19
  • Вичижанін Андрій – ФК «Львів» U-19
  • Демків Станіслав – ФК «Львів» U-19
  • Олексів Віталій – ФК «Львів» U-19
  • Білий Роман – ФК «Львів» U-19
  • Карвацький Андрій – ФК «Львів» U-19
  • Брода Остап – ФК «Львів» U-19
  • Григоращук Степан – ФК «Львів» U-19,
  • Нич Назарій – ФК «Львів» U-21
  • Ременяк Артур – ФК «Львів» U-21
… і лише три гравці з Борщович: Гришко Назар, Трусь Ярослав та Шпирка Роман.

Це робить перемогу «Галичини» ще важливішою!!!!



Дата: 27.06.2019 | Переглядів: 450 | Рейтинг: 0.0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
Гірник vs Галичина
ю.6:0   д.1:1
18.08.19 ю.14:00 д.16:00
Яворівський район
м. Новояворівськ
Наступний матч
Галичина vs Миколаїв
ю.-:-   д.-:-
23.08.19 юнаки 16:00
24.08.19 дорослі 16:00
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Оголошення

  З 1-го березня запрошуємо на
  перегляд в юнацьку команду
  МФК "Галичина" Дрогобич
  футболістів 2001-2004р.н.
  Тренер: Рудавець Тарас
  тел.: 0967514512

Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 ФК Юність Верхня Білка 12 32
2 ФК Миколаїв 12 31
3 СКК Демня 12 29
4 Фенікс-Стефано Підмонастир 12 21
5 Гірник Новояворівськ 12 19
6 ФК Самбір 12 16
6 ЛСК Погонь Львів 12 16
8 Юність Гійче 12 10
9 МФК Галичина Дрогобич 12 9
10 ФК Локомотив Рава-Руська 12 8
11 ФК Львів-Сокіл 12 7
12 ФК Енергетик-Рочин 12 4
Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 ФК Миколаїв 12 28
2 ЛСК Погонь Львів 12 28
3 ФК Самбір 12 23
4 Гірник Новояворівськ 12 22
5 Юність Гійче 12 19
6 ФК Львів-Сокіл 12 19
7 ФК Юність Верхня Білка 12 15
8 МФК Галичина Дрогобич 12 14
9 Фенікс-Стефано Підмонастир 12 11
10 ФК Локомотив Рава-Руська 12 11
11 СКК Демня 12 8
12 ФК Енергетик-Рочин 12 7