Створити аккаунт | Забули пароль?



"Галичани" дома впевнено перемагають "Скелю" із Жовкви



 
Перша ліга / 6-й тур

МФК "ГАЛИЧИНА"
ДРОГОБИЧ
дорослі
4:0
4:1
юнаки
     ФК "СКЕЛЯ"
ЖОВКВА

Статистика

Стадіон: "Каменяр" ДДПУ ім. І. Франка (ЗОШ №8).

Глядачів: 650

Голи: Маланяк Роман (5', 90'), Тершак Ігор (78'), Бреньо Вадим (80')

Арбітр: Олександр Кальонов

Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Юрій Кравченко

Спостерігач/Делегат ФФЛ: Станіслав Гурка, Зенон Бринич

Склад команди "Галичина": Нестеренко Єгор (Цісельський Любомир, 85'), Тарасович Тарас (Бойко Віталій, 90'), Трусевич Віталій, Сенів Андрій (Бреньо Вадим, 46'), Сушинець Володимир, Грицан Тарас, Гарас Богдан (Марків Олег, 46'), Тершак Ігор, Рудавець Тарас, Маланяк Роман, Філіпов Максим (Галясовський Василь, 83')

Склад команди "Скеля": Вишнянчин Андрій, Демчишин Іван, Буцик Олег, Дзеркаль Павло, Скіряк Михайло, Ковалишин Олег, Колінцьо Василь (Парасюк Володимир, 85'), Лазурак Роман (Багрій Павло, 85'), Уваров Назар, Шляхетка Олег (Великий Олесь, 13'), Швед Остап

Попередження: Демчишин Іван (18'), Тершак Ігор (34'), Буцик Олег (43'), Скіряк Михайло (61'), Уваров Назар (80').

Вилучення: Буцик Олег (84')
Протокол матчу
Галичина
  Скеля
Маланяк Роман 5'    
    13' Шляхетка Олег
Великий Олесь
    18' Демчишин Іван
Тершак Ігор 34'    
    43' Буцик Олег
Сенів Андрій
Бреньо Вадим
46'    
Гарас Богдан
Марків Олег
46'    
    61' Скіряк Михайло
Тершак Ігор 78'    
    80' Уваров Назар
Бреньо Вадим 80'    
Філіпов Максим
Галясовський Василь
83'    
    84' Буцик Олег
Нестеренко Єгор
Цісельський Любомир
85'    
    85' Колінцьо Василь
Парасюк Володимир
    85' Лазурак Роман
Багрій Павло
Тарасович Тарас
Бойко Віталій
90'    
Маланяк Роман 90'    

Відео матчу


Голи матчу




Дата: 21.05.2018 | Переглядів: 435 | Рейтинг: 3.4
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
ФК Сокіл vs Галичина
ю.11:1   д.0:8
04.11.18 ю.12:00 д.14:00
Золочівський район
м. Золочів, ст. Сокіл
Наступний матч
Галичина vs Борщовичі
ю.0:3т.п.   д.0:1
11.11.18 ю.12:00 д.14:00
Дрогобицький район
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Турнір Ернеста Юста
Турнірна таблиця
  Команда  І  О
1 МФК Галичина Дрогобич 0 0
2 СКК Пісочна 0 0
3 УГВ-Сервіс П'ятничани 0 0
4 Газовидобувник Вівня 0 0
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 Сокіл Борщовичі 30 73
2 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 30 72
3 ГалКатЗубр Зубра 30 70
4 МФК Галичина Дрогобич 30 66
5 Вікторія Трускавець 30 56
6 Корміл Давидів 30 52
7 Богун Броди 30 44
8 Авангард Жидачів 30 44
9 СКК Пісочна 30 39
10 ФСК Яворів 30 34
11 Скеля Жовква-Крехів 30 30
12 Сокіл Золочів 30 29
13 Хімік Новий Розділ 30 26
14 Нафтовик Борислав 30 25
15 ФОК Городок 30 22
16 Авіатор Черляни 30 7

Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 Авіатор Черляни 30 70
2 Авангард Жидачів 30 68
3 ФОК Городок 30 64
4 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 30 61
5 Сокіл Золочів 30 57
6 Сокіл Борщовичі 30 52
7 МФК Галичина Дрогобич 30 46
8 СКК Пісочна 30 43
9 Богун Броди 30 41
10 Вікторія Трускавець 30 41
11 ГалКатЗубр Зубра 30 39
12 Корміл Давидів 30 38
13 Нафтовик Борислав 30 23
14 Хімік Новий Розділ 30 21
15 Скеля Жовква-Крехів 30 19
16 ФСК Яворів 30 8