Створити аккаунт | Забули пароль?



Галичани здобувають чергову перемогу у фінальному етапі


7 жовтня відбувся матч третього туру фінального етапу в якому МФК "Галичина" на виїзді провели матч з футбольною командою "Сокіл" iз села Ямпіль.

Галичанам потрібна була тільки перемога в даному матчі, адже суперник посідає останню сходинку турнірної таблиці. Галичанам вдалось забити переможний гол i довести матч до переможного рахунку 0:1 на користь Галичан та взяти бажані три очки. Переможний гол забив Гарас Богдан.

 
Голи забивали
0:1 Гарас Б.
Склад команди
Прізвище, ім'я Амплуа Заміна Прізвище, ім'я Амплуа
1 Городиський Ю. воротар        
94 Пуровець В. захисник        
27 Козак Т. захисник 78 Сушинець В. півзахисник
7 Сенів А. захисник        
8 Городиський І. півзахисник        
5 Лисовець М. півзахисник        
19 Бреньо В. півзахисник 11 Заміщак С. нападник
9 Філіпов М. півзахисник 15 Собко Р. півзахисник
10 Тершак І. півзахисник        
17 Гарас Б. півзахисник        
30 Маланяк Р. нападник        



Дата: 08.10.2017 | Переглядів: 158 | Рейтинг: 4.2
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
Галичина vs Сокіл Угер.
1:0
18.02.2018, 14:00
Стрийський р-н, с. Довге
ст. Арена Довге
Обговорити | Деталі
Наступний матч
Скала Стрий vs Галичина
-:-
24.02.2018, 12:00
Стрийський р-н, с. Довге
ст. Арена Довге
Обговорити | Деталі
Турнір пам`яті Е. Юста Підгрупа №12
  Команда І О
1 Скала Стрий 2 6
2 МФК Галичина Дрогобич 2 4
3 Хімік Н.Розділ 3 2
4 Сокіл Угерсько 3 1
Фінальний етап
  Команда І О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 10 23
2 ФК Синьковичі 10 19
3 МФК Галичина Дрогобич 10 16
4 Сокіл Великі Глібовичі 10 11
5 ФК Замок 10 10
6 Сокіл Ямпіль 10 5
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда І О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 18 44
2 МФК Галичина Дрогобич 18 38
3 Сокіл Великі Глібовичі 18 33
4 Карпати Старе Село 18 32
5 Кохавинка Гніздичів 18 27
6 Верес Великий Любінь 18 24
7 Сокіл Суховоля 18 23
8 ФК Захід Солонка 18 17
9 Сокіл Сокільники 18 15
10 Форвард Годовиця 18 4
Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда І О
1 МФК Галичина Дрогобич 18 46
2 Карпати Старе Село 18 37
3 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 18 34
4 Сокіл Суховоля 18 30
5 ФК Захід Солонка 18 28
6 Сокіл Великі Глібовичі 18 25
7 Кохавинка Гніздичів 18 24
8 Верес Великий Любінь 18 20
9 Форвард Годовиця 18 12
10 Сокіл Сокільники 18 6