Створити аккаунт | Забули пароль?



МФК "Галичина" мінімально перемагає дома команду СКК "Пісочна"



 
Перша ліга / 26-й тур

МФК "ГАЛИЧИНА"
ДРОГОБИЧ
дорослі
2:1
1:1
юнаки
  СКК "ПІСОЧНА"
ПІСОЧНА

Протокольні дані

Стадіон: "Каменяр"

Глядачів: 800

Голи: Філіпов Максим (28), Рудавець Тарас (31-пен.) - Демко Назар (22)

Арбітр: Богдан Грисьо.

Асистенти арбітра: Борис Гребінь, Роман Піпа.

Спостерігач арбітражу: Габор Вайда.

Склад команди "Галичина" - Сілецький Іван, Тарасович Тарас, Подоляк Роман, Трусевич Віталій, Бутим Іван, Грицан Тарас, Бреньо Вадим (Сушинець Володимир,90+3), Тершак Ігор, Рудавець Тарас, Маланяк Роман, Філіпов Максим

Склад команди "Пісочна" - Костюк Павло, Кондур Сергій, Пульків Остап, Войцехівський Юрій, Тимчук Володимир, Сокирко Богдан, Равліковський Любомир, Демко Назар, Стельмах Степан, Руссол Володимир (Стеценко Юрій,69)

Попередження: Сокирко Богдан (14), Равліковський Любомир (33), Стельмах Степан (40), Грицан Тарас (40), Трусевич Віталій (45), Маланяк Роман (80), Сілецький Іван (90+2).

Вилучення: Грицан Тарас (75)
Протокол матчу
Галичина
  Пісочна
    14' Сокирко Богдан
    22' Демко Назар
Філіпов Максим 28'    
Рудавець Тарас 31'    
    33' Равліковський Любомир
Грицан Тарас 40' Стельмах Степан
Трусевич Віталій 45'    
    69' Руссол Володимир
Стеценко Юрій
Грицан Тарас 75'    
Маланяк Роман 80'    
Сілецький Іван 90+2'    
Бреньо Вадим
Сушинець Володимир
90+3'    

Турнірна таблиця / ТОП-5
  Команди   І   В   Н   П  ЗМ ПМ О
1   Сокіл Борщовичі 26 20 4 2 73 23 64
2   Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 26 20 0 6 64 22 60
3   ГалКатЗубр Зубра 26 17 7 2 69 27 58
4   МФК Галичина Дрогобич 26 17 6 3 64 31 57
5   Корміл Давидів 26 14 7 5 50 31 49

Трансляція матчу



Дата: 15.10.2018 | Переглядів: 233 | Рейтинг: 0.0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
ФК Сокіл vs Галичина
ю.11:1   д.0:8
04.11.18 ю.12:00 д.14:00
Золочівський район
м. Золочів, ст. Сокіл
Наступний матч
Галичина vs Борщовичі
ю.0:3т.п.   д.0:1
11.11.18 ю.12:00 д.14:00
Дрогобицький район
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 Сокіл Борщовичі 30 73
2 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 30 72
3 ГалКатЗубр Зубра 30 70
4 МФК Галичина Дрогобич 30 66
5 Вікторія Трускавець 30 56
6 Корміл Давидів 30 52
7 Богун Броди 30 44
8 Авангард Жидачів 30 44
9 СКК Пісочна 30 39
10 ФСК Яворів 30 34
11 Скеля Жовква-Крехів 30 30
12 Сокіл Золочів 30 29
13 Хімік Новий Розділ 30 26
14 Нафтовик Борислав 30 25
15 ФОК Городок 30 22
16 Авіатор Черляни 30 7

Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 Авіатор Черляни 30 70
2 Авангард Жидачів 30 68
3 ФОК Городок 30 64
4 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 30 61
5 Сокіл Золочів 30 57
6 Сокіл Борщовичі 30 52
7 МФК Галичина Дрогобич 30 46
8 СКК Пісочна 30 43
9 Богун Броди 30 41
10 Вікторія Трускавець 30 41
11 ГалКатЗубр Зубра 30 39
12 Корміл Давидів 30 38
13 Нафтовик Борислав 30 23
14 Хімік Новий Розділ 30 21
15 Скеля Жовква-Крехів 30 19
16 ФСК Яворів 30 8