Голи: Вивроцький (82) – Рудавець (58)

Склад команди "Локомотив": Коваленко Анатолій, Дещиця Іван, Лаба Володимир, Білий Олег, Марчук Олег, Смалюх Андрій, Махинька Олександр (Кураш Олег, 64), Гірський Тарас, Вивроцький Павло, Краївський Ігор (Зінько Олег, 64), Галич Володимир

Склад команди "Галичина": Сілецький Іван, Лещинський Роман, Трусевич Віталій, Сушинець Володимир, Федуняк Юрій, Бутим Іван, Тарасович Тарас (Грицан Тарас, 80), Маланяк Роман (Коблянський Олег, 75), Швець Віталій, Рудавець Тарас, Тершак Ігор (Бреньо Вадим, 53)

Про матч

На 15-ій хвилині господарі створили гострий момент, поціливши з флангу в поперечину. Перед свистком на перерву Володимир Галич вийшов сам на сам із воротарем, але не зміг переграти останнього. Першим на добиванні опинився Олег Марчук, після удару якого м'яч просвистів над поперечиною.

Голи глядачі на трибунах побачили в другому таймі. Гості подали кутовий, кулястий відскочив на лінію штрафної площі по центру, звідки Тарас Рудавець розстріляв ворота «Локомотива» – 0:1. На 82-ій хвилині «залізничники» зрівняли рахунок. подачу Галича з правого краю результативно замкнув Павло Вивроцький. Тож у підсумку 1:1.