Створити аккаунт | Забули пароль?



На домашньому полі юнаки та дорослі МФК "Галичини" перемагають ФК "Сокіл" Сокільники


19 серпня Відбувся матч 14-го туру в якому МФК "Галичина" приймала команду ФК "Сокіл" із Сокільників. Юнаки розтрощили команду суперників із рахунком 11:0. Дорослим не вистачало влучності, але це не завадило довести матч до переможного рахунку 2:0.
Дорослі

Склад команди: 1.Городиський Ю. 94.Пуровець В. 96.Самосудов Т. 7.Сенів А (15.Зварич І.) . 8.Городиський І. 5.Лисовець М.(78.Сушинець В.) 30.Маленяк Р. 19.Бреньо В.44.Розлач О.(3.Болоховецький Р.) 14.Тершак І.(11.Заміщак С.)(18.Пилипчак Р.) 9.Філіпов М.(27.Козак Т.)

Голи забивали: Філіпов М.(1-0), Маленяк Р.(2-0)
Юнаки

Голи забивали:  Герчук М.,Сех І.(2),Микитич А.,Мацан Р.,Козар О.,Ільницький М.,Бурдяк І.(4)
Статистика матчу

                   
 
ГАЛИЧИНА
Дрогобич
 
ДОРОСЛІ СОКІЛ
      Сокільники     
 
                   
 
  2 ГОЛИ 0  
  16 УДАРИ 6  
  9 УДАРИ В ПЛОЩИНУ ВОРІТ 2  
  6 КУТОВІ 4  
  3 ОФСАЙДИ 2  
  14 ПОРУШЕННЯ 9  
  3 ЖОВТІ КАРТКИ 0  
  0 ЧЕРВОНІ КАРТКИ 0  

Відео голів
1:0


2:0



Дата: 20.08.2017 | Переглядів: 170 | Рейтинг: 5.0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
Галичина vs Сокіл Ямпіль
3:0т.п.
28.10.17, 14:00
м. Дрогобич, ст. Долотник
Обговорити | Деталі
Наступний матч
Галичина vs -----------
-:-
--.--.--, --:--
м. Дрогобич, ст. Долотник
Обговорити | Деталі
Фінальний етап
  Команда І О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 10 23
2 ФК Синьковичі 10 19
3 МФК Галичина Дрогобич 10 16
4 Сокіл Великі Глібовичі 10 11
5 ФК Замок 10 10
6 Сокіл Ямпіль 10 5
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда І О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 18 44
2 МФК Галичина Дрогобич 18 38
3 Сокіл Великі Глібовичі 18 33
4 Карпати Старе Село 18 32
5 Кохавинка Гніздичів 18 27
6 Верес Великий Любінь 18 24
7 Сокіл Суховоля 18 23
8 ФК Захід Солонка 18 17
9 Сокіл Сокільники 18 15
10 Форвард Годовиця 18 4
Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда І О
1 МФК Галичина Дрогобич 18 46
2 Карпати Старе Село 18 37
3 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 18 34
4 Сокіл Суховоля 18 30
5 ФК Захід Солонка 18 28
6 Сокіл Великі Глібовичі 18 25
7 Кохавинка Гніздичів 18 24
8 Верес Великий Любінь 18 20
9 Форвард Годовиця 18 12
10 Сокіл Сокільники 18 6