Створити аккаунт | Забули пароль?



На виїзді із складним суперником вдалось здобути важливі три очки


9 вересня відбувся матч 17-го туру в якому МФК "Галичина" на виїзді проводили матч з командою "Кохавинка" із села міського типу Гніздичів. Юнаки розтрощили команду суперників із рахунком 9:0. Дорослим перша половина матчу складалась нелегко і перший тайм закінчився із рахунком 0:0. Після перерви команда зібралась духом забила три мячі і довела матч до переможного рахунку 3:0.
Дорослі

Склад команди: №1-Городиський Ю. (№23-Білан В.); №94-Пуровець В. (№78-Сушинець В.); №27-Козак Т. (№15-Зварич І.); №7-Сенів А.; №8-Городиський І. (№3-Болоховецький Р.); №5-Лисовець М.; №19-Бреньо В. (№13-Волкун В.); №14-Тершак І.; №9-Філіпов М.; №10-Собко Р.; №17-Гарас Б. (11.Заміщак С.)

Голи забивали: Заміщак С.(0:1), Бреньо В.(0:2), Тершак І.(0:3)
Юнаки

Голи забивали:  Мацан Р.(2голи); Бурдяк І.(3голи); Світлик Ю.(2голи); Козар О.(1гол); Мисько О.(1гол)


Дата: 10.09.2017 | Переглядів: 223 | Рейтинг: 5.0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
Галичина vs Пісочна
ю.1:1   д.2:1
14.10.18 ю.13:00 д.15:00
Дрогобицький район
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Наступний матч
ФСК Яворів vs Галичина
ю.-:-   д.-:-
21.10.18 ю.13:00 д.15:00
Яворівський район
м. Яворів, ст. ім. Є. Смука
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 Сокіл Борщовичі 26 64
2 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 26 60
3 ГалКатЗубр Зубра 26 58
4 МФК Галичина Дрогобич 26 57
5 Корміл Давидів 26 49
6 Вікторія Трускавець 26 48
7 Богун Броди 26 41
8 Авангард Жидачів 26 37
9 ФСК Яворів 26 31
10 СКК Пісочна 26 29
11 Сокіл Золочів 24 26
12 Нафтовик Борислав 26 25
13 Скеля Жовква-Крехів 25 24
14 Хімік Новий Розділ 26 23
15 ФОК Городок 25 10
16 Авіатор Черляни 26 7

Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 Авіатор Черляни 26 58
2 Авангард Жидачів 26 56
3 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 26 51
4 Сокіл Золочів 24 48
5 ФОК Городок 24 46
6 Сокіл Борщовичі 26 46
7 МФК Галичина Дрогобич 26 45
8 Вікторія Трускавець 26 41
9 СКК Пісочна 25 37
10 Богун Броди 26 34
11 ГалКатЗубр Зубра 26 29
12 Корміл Давидів 25 29
13 Нафтовик Борислав 25 22
14 Хімік Новий Розділ 26 20
15 Скеля Жовква-Крехів 25 18
16 ФСК Яворів 26 7