Створити аккаунт | Забули пароль?

На виїзді із складним суперником вдалось здобути важливі три очки

9 вересня відбувся матч 17-го туру в якому МФК "Галичина" на виїзді проводили матч з командою "Кохавинка" із села міського типу Гніздичів. Юнаки розтрощили команду суперників із рахунком 9:0. Дорослим перша половина матчу складалась нелегко і перший тайм закінчився із рахунком 0:0. Після перерви команда зібралась духом забила три мячі і довела матч до переможного рахунку 3:0.
Дорослі

Склад команди: №1-Городиський Ю. (№23-Білан В.); №94-Пуровець В. (№78-Сушинець В.); №27-Козак Т. (№15-Зварич І.); №7-Сенів А.; №8-Городиський І. (№3-Болоховецький Р.); №5-Лисовець М.; №19-Бреньо В. (№13-Волкун В.); №14-Тершак І.; №9-Філіпов М.; №10-Собко Р.; №17-Гарас Б. (11.Заміщак С.)

Голи забивали: Заміщак С.(0:1), Бреньо В.(0:2), Тершак І.(0:3)
Юнаки

Голи забивали:  Мацан Р.(2голи); Бурдяк І.(3голи); Світлик Ю.(2голи); Козар О.(1гол); Мисько О.(1гол)

Дата: 10.09.2017 | Переглядів: 638 | Рейтинг: 5.0