Створити аккаунт | Забули пароль?



На виїзді МФК "Галичина" здобуває перемогу над командою "Хімік" Новий Розділ



 
Перша ліга / 23-й тур

ФК "ХІМІК"          
НОВИЙ РОЗДІЛ
дорослі
1:4
3:2
юнаки
МФК "ГАЛИЧИНА"
ДРОГОБИЧ

Протокольні дані

Стадіон: "Хімік"

Глядачів: 250

Голи: Трухим Андрій (10) - Маланяк Роман (4,6), Тершак Ігор (32,85)

Арбітр: Андрій Наконечний.

Асистенти арбітра: Володимир Болізюк, Роман Піпа.

Спостерігач арбітражу: Ігор Кульчицький

Склад команди "Хімік" - Андріанов Олексій, Лисецький Петро, Борик Юрій, Білявський Юрій (Бабічок Павло,46), Кравців Євген, Олексюк Руслан, Салдан Володимир, Марунчак Андрій, Трухим Андрій, Гарапцьо Андрій, Єнілеєв Володимир (Крижанівський Павло,67)

Склад команди "Галичина" - Сілецький Іван, Подоляк Роман, Трусевич Віталій, Бутим Іван, Федуняк Юрій, Грицан Тарас, Бреньо Вадим (Філіпов Максим,75), Тершак Ігор, Ільчишин Іван (Швець Віталій,69), Рудавець Тарас, Маланяк Роман

Попередження: Лисецький Петро (28), Білявський Юрій (39), Бреньо Вадим (43)
Протокол матчу
Хімік
  Галичина
    4' Маланяк Роман
    6' Маланяк Роман
Трухим Андрій 10'    
Лисецький Петро 28'    
    32' Тершак Ігор
Білявський Юрійг 39'    
    43' Бреньо Вадим
Білявський Юрій
Бабічок Павло
46'    
Єнілеєв Володимир
Крижанівський Павло
67'    
    69' Ільчишин Іван
Швець Віталій
    75' Бреньо Вадим
Філіпов Максим
    85' Тершак Ігор

Турнірна таблиця / ТОП-5
  Команди   І   В   Н   П  ЗМ ПМ О
1   Сокіл Борщовичі 23 17 4 2 63 21 55
2   Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 23 18 0 5 53 20 54
3   МФК Галичина Дрогобич 23 15 6 2 58 24 51
4   ГалКатЗубр Зубра 23 15 6 2 63 26 51
5   Вікторія Трускавець 23 12 8 3 44 20 44

Трансляція матчу



Дата: 24.09.2018 | Переглядів: 208 | Рейтинг: 0.0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
Галичина vs Пісочна
ю.1:1   д.2:1
14.10.18 ю.13:00 д.15:00
Дрогобицький район
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Наступний матч
ФСК Яворів vs Галичина
ю.-:-   д.-:-
21.10.18 ю.13:00 д.15:00
Яворівський район
м. Яворів, ст. ім. Є. Смука
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 Сокіл Борщовичі 26 64
2 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 26 60
3 ГалКатЗубр Зубра 26 58
4 МФК Галичина Дрогобич 26 57
5 Корміл Давидів 26 49
6 Вікторія Трускавець 26 48
7 Богун Броди 26 41
8 Авангард Жидачів 26 37
9 ФСК Яворів 26 31
10 СКК Пісочна 26 29
11 Сокіл Золочів 24 26
12 Нафтовик Борислав 26 25
13 Скеля Жовква-Крехів 25 24
14 Хімік Новий Розділ 26 23
15 ФОК Городок 25 10
16 Авіатор Черляни 26 7

Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 Авіатор Черляни 26 58
2 Авангард Жидачів 26 56
3 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 26 51
4 Сокіл Золочів 24 48
5 ФОК Городок 24 46
6 Сокіл Борщовичі 26 46
7 МФК Галичина Дрогобич 26 45
8 Вікторія Трускавець 26 41
9 СКК Пісочна 25 37
10 Богун Броди 26 34
11 ГалКатЗубр Зубра 26 29
12 Корміл Давидів 25 29
13 Нафтовик Борислав 25 22
14 Хімік Новий Розділ 26 20
15 Скеля Жовква-Крехів 25 18
16 ФСК Яворів 26 7