Створити аккаунт | Забули пароль?

На виїзді проти "Богуна" із Бродів "Галичани" здобувають перемогу

У неділю, 29 квітня відбувся матч третього туру чемпіонату Львівщини сезону 2018, в якому МФК "Галичина" проводила виїзний матч проти футбольного клубу "Богун" із міста Броди. Це був найбільш віддалений виїзний матч цього сезону. Відстань між містами понад 190 кілометрів.

Юнаки команди розпочали матч о 14:00. Першу половину першого тайму юнаки "Галичини" виступали впевнено. Але одразу після того як суперник відчув, що гості дещо розслабились, одразу забили гол. Після пропущеного гола юнаки "Галичини" взяли себе в руки та зуміли вразити ворота суперника тричі та перемогти з рахунком 3:1.
Голи забивали: Мацан Р.(1:1), Мацан Р.(1:2), Швець В.(1:3)

Дорослі розпочали матч о 16:00. Матч "Галичани" розпочали впевнено із вірою в перемогу. По ходу першого тайму гравці "Богуна" обороняли власні ворота та виходили в контратаки. Нашим хлопцям вдалось забити два м'ячі в першому таймі на 45-й та першій компенсованій хвилині. У другій половині зустрічі вдалось забити й третій м'яч та довести рахунок до переможного 3:0
Голи забивали: Трусевич В.(1:0), Рудавець Т.(2:0), Ковельський Ю.(3:2)

Вболівальникам вдалось подолати таку велику відстань, щоб підтримати рідну команду на виїзді.  Весь матч вони гідно вели команду до перемоги. Всім вболівальникам та фан-сектору висловлюємо величезну подяку за підтримку та віру в команду.