Створити аккаунт | Забули пароль?

Переможний виїзд дрогобичан

У матчі 3-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області серед дорослих команд сезону 2020-го року дрогобицька «Галичина» здолала на виїзді львівську «Погонь».

ЛСК «Погонь» (Львів) – МФК «Галичина» (Дрогобич) 1:3
Голи: Бицко (67 з пен.) – Подоляк (25); Рудавець (81 з пен.); Шакалець (90+2).
«Погонь»: Дяків Остап-Михайло, Вільчинський Богдан, Іжовський Іван, Кисіль Олег, Грицик Руслан (Мацюпа Михайло, 84), Пиріг Маркіян, Бойко Роман, Бузенюк Володимир (Бицко Владислав, 46), Підлісецький Олег (Затхей Андрій, 77), Пецків Тарас (Бурбан Андрій, 54), Галянт Олег (Сень Юрій, 36)
«Галичина»: Сілецький Іван, Подоляк Роман, Трусевич Віталій, Тарасович Тарас, Лещинський Роман, Бутим Іван, Терлецький Андрій, Рудавець Тарас (Бучко Володимир, 90+3), Пігут Роман, Маланяк Роман (Грицан Тарас, 68), Коссак Віктор (Шакалець Роман, 54)
Звітний поєдинок пройшов із чималою кількістю непоступливої боротьби. Було помітно, що кожна з команд хотіла поповнити власну скарбничку 3-ма очками. В середині першого тайму гості вийшли вперед: досвідчений Роман Подоляк із майже 40-ка метрів пробив зі штрафного в поперечину, від якої м'яч із рикошетом від воротаря залетів у ворота – 0:1. Красень-гол!

На 67-ій хвилині Владислав Бицко зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті – 1:1. Надалі гострі моменти були в обох колективів, однак футболістів підводила реалізація, або ж надійно грали голкіпери. На 81-ій хвилині гравець «Погоні» не за правилами зіграв у власній штрафній площі проти опонента, за що арбітр Володимир Міняйло призначив пенальті у ворота львів'ян. Тарас Рудавець чітко виконав вирок з 11-метрової позначки, забивши свій другий гол у цьогорічному чемпіонаті – 1:2.

В компенсований час Тарас Тарасович вирвався на оперативний простір, переграв голкіпера й навісив у карний майданчик на Романа Шакальця, який ударом головою поставив масну крапку – 1:3. Тож дрогобичани впевнено здобули важливу перемогу і в хорошому настрої повернулися додому.

Світлини Миколи ВОЛОШИНА, спеціально для ЛСК «Погонь» (Львів)

Дата: 23.08.2020 | Переглядів: 645 | Рейтинг: 0.0