Створити аккаунт | Забули пароль?



Перший матч на турнірі Е. Юста завершився в нічию


11 лютого відбувся перший матч на турнірі пам'яті Ернеста Юста. Розпочали "Галичани" турнір матчем із командою "Хімік" з Нового Роздолу, який завершився бойовою нічиєю. Рахунок в матчі відкрив Коссак В., але суперникам все таки вдалось довести поєдинок до нічиї 1:1. Відбувався домашній матч на стадіоні "Арена Довге", який знаходиться у селі Довге (Стрийського району).

Голи забивали: Коссак В.
Склад команди: Городиський Ю. (Черевко Ю.), Гущин Р. (Городиський І.), Сенів А. (Трусевич В.), Сушинець В. (Бойко В.), Марків О. (Федуняк Ю.), Грицан Т. (Галясовський В.), Хомич В. (Філіпов М.) Маланяк Р. (Гарас Б.), Бреньо В. (Бурдяк І.), Тершак І., Коссак В.


Дата: 12.02.2018 | Переглядів: 255 | Рейтинг: 5.0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
ФК Сокіл vs Галичина
ю.11:1   д.0:8
04.11.18 ю.12:00 д.14:00
Золочівський район
м. Золочів, ст. Сокіл
Наступний матч
Галичина vs Борщовичі
ю.0:3т.п.   д.0:1
11.11.18 ю.12:00 д.14:00
Дрогобицький район
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Турнір Ернеста Юста
Турнірна таблиця
  Команда  І  О
1 МФК Галичина Дрогобич 0 0
2 СКК Пісочна 0 0
3 УГВ-Сервіс П'ятничани 0 0
4 Газовидобувник Вівня 0 0
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 Сокіл Борщовичі 30 73
2 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 30 72
3 ГалКатЗубр Зубра 30 70
4 МФК Галичина Дрогобич 30 66
5 Вікторія Трускавець 30 56
6 Корміл Давидів 30 52
7 Богун Броди 30 44
8 Авангард Жидачів 30 44
9 СКК Пісочна 30 39
10 ФСК Яворів 30 34
11 Скеля Жовква-Крехів 30 30
12 Сокіл Золочів 30 29
13 Хімік Новий Розділ 30 26
14 Нафтовик Борислав 30 25
15 ФОК Городок 30 22
16 Авіатор Черляни 30 7

Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 Авіатор Черляни 30 70
2 Авангард Жидачів 30 68
3 ФОК Городок 30 64
4 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 30 61
5 Сокіл Золочів 30 57
6 Сокіл Борщовичі 30 52
7 МФК Галичина Дрогобич 30 46
8 СКК Пісочна 30 43
9 Богун Броди 30 41
10 Вікторія Трускавець 30 41
11 ГалКатЗубр Зубра 30 39
12 Корміл Давидів 30 38
13 Нафтовик Борислав 30 23
14 Хімік Новий Розділ 30 21
15 Скеля Жовква-Крехів 30 19
16 ФСК Яворів 30 8