Створити аккаунт | Забули пароль?



У Черлянах МФК "Галичина" перемагає місцевий "Авіатор"



 
Перша ліга / 13-й тур

ФК "АВІАТОР"        
ЧЕРЛЯНИ
дорослі
0:2
2:1
юнаки
МФК "ГАЛИЧИНА"
ДРОГОБИЧ

Протокольні дані

Стадіон: "Авіатор" с. Черляни

Глядачів: 150

Голи: Гарас Богдан (15'), Грицан Тарас (66')

Голи юнаки: Цицик Андрій (80+1')

Арбітр: Василь Файда.

Асистенти арбітра: Віталій Семенів, Михайло Савка.

Спостерігач/Делегат ФФЛ: Юрій Холявко

Склад команди "Авіатор": Яночок Богдан (Прохира Олег 74'), Лохно Ігор, Чабак Сергій, Федичканич Василь, Костишак Ярослав (Садовський Богдан 72'), Гринач Назар, Галамай Ігор, Наконечний Олег, Буць Роман, Чабан Михайло (Наконечний Роман 46'), Ганай Євген (Спільник Ігор 67')

Склад команди "Галичина": Цісельський Любомир, Городиський Іван, Трусевич Віталій, Сенів Андрій (Сушинець Володимир 56'), Федуняк Юрій, Грицан Тарас, Тершак Ігор, Бреньо Вадим (Філіпов Максим 67'), Швець Віталій, Маланяк Роман, Гарас Богдан

Попередження: Наконечний Олег (24'), Сенів Андрій (34'), Наконечний Роман (70')
Протокол матчу
Авіатор
  Галичина
    15' Гарас Богдан
Наконечний Олег 23'    
    34' Сенів Андрій
Чабан Михайло
Наконечний Роман
46'    
    56' Сенів Андрій
Сушинець Володимир
    66' Грицан Тарас
Ганай Євген
Спільник Ігор
67' Бреньо Вадим
Філіпов Максим
Наконечний Роман 70'    
Костишак Ярослав
Садовський Богдан
72'    
Яночок Богдан
Прохира Олег
74'    

Турнірна таблиця / ТОП-5
  Команди   І   В   Н   П  ЗМ ПМ О
1   МФК Галичина Дрогобич 15 10 4 1 40 17 34
2   Сокіл Борщовичі 13 10 2 1 39 15 32
3   ГалКатЗубр Зубра 13 8 3 2 37 19 27
4   Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 12 9 0 3 23 8 27
5   Корміл Давидів 12 6 3 3 21 17 21

Огляд матчу

Трансляція матчу



Дата: 07.07.2018 | Переглядів: 342 | Рейтинг: 5.0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
Галичина vs УГВ-Сервіс
3:2
неділя / 10.02.2019 / 12:00
Стрийський район
с. Довге, ст. Арена Довге
Наступний матч
Галичина vs Нива Терн.
-:-
середа / 20.02.19 / 12:00
Стрийський район
с. Довге, ст. Арена Довге
Турнір Ернеста Юста
Турнірна таблиця
  Команда  І  О
1 СКК Пісочна 2 6
2 МФК Галичина Дрогобич 2 6
3 УГВ-Сервіс П'ятничани 3 3
4 Газовидобувник Вівня 3 0
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 Сокіл Борщовичі 30 73
2 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 30 72
3 ГалКатЗубр Зубра 30 70
4 МФК Галичина Дрогобич 30 66
5 Вікторія Трускавець 30 56
6 Корміл Давидів 30 52
7 Богун Броди 30 44
8 Авангард Жидачів 30 44
9 СКК Пісочна 30 39
10 ФСК Яворів 30 34
11 Скеля Жовква-Крехів 30 30
12 Сокіл Золочів 30 29
13 Хімік Новий Розділ 30 26
14 Нафтовик Борислав 30 25
15 ФОК Городок 30 22
16 Авіатор Черляни 30 7

Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 Авіатор Черляни 30 70
2 Авангард Жидачів 30 68
3 ФОК Городок 30 64
4 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 30 61
5 Сокіл Золочів 30 57
6 Сокіл Борщовичі 30 52
7 МФК Галичина Дрогобич 30 46
8 СКК Пісочна 30 43
9 Богун Броди 30 41
10 Вікторія Трускавець 30 41
11 ГалКатЗубр Зубра 30 39
12 Корміл Давидів 30 38
13 Нафтовик Борислав 30 23
14 Хімік Новий Розділ 30 21
15 Скеля Жовква-Крехів 30 19
16 ФСК Яворів 30 8