Створити аккаунт | Забули пароль?

У рідних стінах "Галичани" перемагають "Нафтовик" з Борислава

У середу, 9 травня відбувся матч четвертого туру чемпіонату Львівщини сезону 2018, в якому МФК "Галичина" приймала дома футбольний клуб "Нафтовик" із сусіднього міста Борислав. Це матч в якому "Галичанам" потрібна була перемога для того, щоб залишитись в трійці лідерів у турнірній таблиці.

Юнаки команди розпочали матч о 13:00. Перший тайм юнаки "Галичини" ведучи з рахунком 2:0 зуміли пропустити два м'ячі. Перший тайм завершився з рахунком 2:2. У другому таймі юнаки проявили характер та відзначились у воротах гостей чотирма голами. Таким чином юнаки здобули перемогу з рахунком 6:2
Голи забивали: Бурдяк І.(1:0), Швець В.(2:0), Бурдяк І.(3:2), Бурдяк І.(4:2), Швець В.(5:2), автогол(6:2)

Кожної домашньої гри визначається кращий гравець матчу серед гравців МФК "Галичина".

Цього матчу кращим гравцем в складі юнаків визнано Бурдяка Івана №10

Дорослі розпочали матч о 15:00. Перший тайм для "Галичан" давався край важко, але це не завадило забити два м'ячі у ворота гостей. По закінченню тайму було назначено пенальті у наші ворота, який гості реалізували. Перший тайм завершився з рахунком 2:1. На початку другого тайму гості зрівняли рахунок 2:2. Прагнучи лише перемоги наші хлопці проявили характер та зуміли забити переможний гол. Таким чином команда здобула перемогу з рахунком 3:2
Голи забивали: Трусевич В.(1:0), Рудавець Т.(2:0), Ковельський Ю.(3:2)

Вболівальники весь матч гідно вели команду до перемоги. Після третього переможного голу фанати створили зелено-жовту димову завісу над футбольним полем. Всім вболівальникам та фан-сектору висловлюємо величезну подяку за підтримку та віру в команду.