Створити аккаунт | Забули пароль?



Впевнена перемога МФК "Галичини" дома над командою ФСК "Яворів"



 
Перша ліга / 12-й тур

МФК "ГАЛИЧИНА"
ДРОГОБИЧ
дорослі
4:2
8:0
юнаки
   ФСК "ЯВОРІВ"
ЯВОРІВ

Протокольні дані

Стадіон: "Каменяр" ДДПУ ім. І. Франка (ЗОШ №8)

Глядачів: 750

Голи: Галясовський Василь (8'), Федуняк Юрій (23') Філіпов Максим (65') Гарас Богдан (78') - Маринець Андрій (71',87')

Голи юнаки: Цицик Андрій (2',14'), Турик Дмитро (15'), Мацан Ростислав (17',29',36'), Мацигін Дмитро (23'), Линдюк Юрій (33')

Арбітр: Хомин Руслан.

Асистенти арбітра: Петріца Остап, Олійник Юрій.

Спостерігач/Делегат ФФЛ: Понайда Степан

Склад команди "Галичина": Нестеренко Єгор, Тарасович Тарас, Трусевич Віталій, Сенів Андрій, Федуняк Юрій, Галясовський Василь (Гарас Богдан 65'), Бреньо Вадим, Тершак Ігор (Городиський Іван 87'), Швець Віталій, Маланяк Роман, Філіпов Максим

Склад команди "Яворів": -

Попередження: Тарасович Тарас (87') - Горгут Володимир (43'), Балабанов Юрій (86')
Протокол матчу
Галичина
  Яворів
Галясовський Василь 8'    
Федуняк Юрій 23'    
    43' Горгут Володимир
Філіпов Максим 65'    
Галясовський Василь
Гарас Богдан
66'    
    71' Маринець Андрій
Гарас Богдан 78'    
    85' Балабанов Юрій
Тарасович Тарас 86'    
Тершак Ігор
Городиський Іван
87' Мацелюк Олег
Цизуляк Орест
    88' Маринець Андрій

Турнірна таблиця / ТОП-5
  Команди   І   В   Н   П  ЗМ ПМ О
1   Сокіл Борщовичі 13 10 2 1 39 15 32
2   МФК Галичина Дрогобич 14 9 4 1 38 17 31
3   Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 12 9 0 3 23 8 27
4   ГалКатЗубр Зубра 12 7 3 2 31 16 24
5   Корміл Давидів 12 6 3 3 21 17 21

Огляд матчу



Дата: 02.07.2018 | Переглядів: 432 | Рейтинг: 5.0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
Галичина vs УГВ-Сервіс
3:2
неділя / 10.02.2019 / 12:00
Стрийський район
с. Довге, ст. Арена Довге
Наступний матч
Галичина vs Нива Терн.
-:-
середа / 20.02.19 / 12:00
Стрийський район
с. Довге, ст. Арена Довге
Турнір Ернеста Юста
Турнірна таблиця
  Команда  І  О
1 СКК Пісочна 2 6
2 МФК Галичина Дрогобич 2 6
3 УГВ-Сервіс П'ятничани 3 3
4 Газовидобувник Вівня 3 0
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 Сокіл Борщовичі 30 73
2 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 30 72
3 ГалКатЗубр Зубра 30 70
4 МФК Галичина Дрогобич 30 66
5 Вікторія Трускавець 30 56
6 Корміл Давидів 30 52
7 Богун Броди 30 44
8 Авангард Жидачів 30 44
9 СКК Пісочна 30 39
10 ФСК Яворів 30 34
11 Скеля Жовква-Крехів 30 30
12 Сокіл Золочів 30 29
13 Хімік Новий Розділ 30 26
14 Нафтовик Борислав 30 25
15 ФОК Городок 30 22
16 Авіатор Черляни 30 7

Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 Авіатор Черляни 30 70
2 Авангард Жидачів 30 68
3 ФОК Городок 30 64
4 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 30 61
5 Сокіл Золочів 30 57
6 Сокіл Борщовичі 30 52
7 МФК Галичина Дрогобич 30 46
8 СКК Пісочна 30 43
9 Богун Броди 30 41
10 Вікторія Трускавець 30 41
11 ГалКатЗубр Зубра 30 39
12 Корміл Давидів 30 38
13 Нафтовик Борислав 30 23
14 Хімік Новий Розділ 30 21
15 Скеля Жовква-Крехів 30 19
16 ФСК Яворів 30 8