Створити аккаунт | Забули пароль?


Турнір пам'яті Е. Юста

     Команда 1 2 3 4 О   
  1 Скала Стрий X -:- 6:0 7:0 6  
  3 МФК Галичина Дрогобич -:- X 1:1 1:0 4  
  2 Хімік Новий Розділ 0:6 1:1 X 2:2 2  
  4 Сокіл Угерсько 0:7 0:1 2:2 X 1  

Воротарі

Городиський Юрій
Номер: 1
31.08.1985
Білан Владислав
Номер: 23
11.08.1995

Захисники

Болоховецький Роман
Номер: 3
11.10.1993
Волкун Василь
Номер: 13
16.06.1983
Козак Тарас
Номер: 27
14.09.1992
Самосудов Тімур
Номер: 96
04.11.1989
Сенів Андрій
Номер: 7
08.12.1985
Собко Володимир
Номер: 4
26.11.1989
Бойко Віталій
Номер: 2
01.01.1998
Пуровець Владислав
Номер: 94
01.03.1995

Півзахисники

Лисовець Мирон
Номер: 5
12.02.1985
Сушинець Володимир
Номер: 78
08.10.1999
Собко Роман
Номер: 10
06.02.1987
Філіпов Максим
Номер: 9
17.07.1996
Зварич Іван
Номер: 15
06.07.1994
Тершак Ігор
Номер: 14
28.10.1996
Бреньо Вадім
Номер: 19
11.04.1998
Гарас Богдан
Номер: 17
01.06.1998
Городиський Іван
Номер: 8
22.01.1992
Пастернак Семен
Номер:
26.12.1991
Зубаль Володимир
Номер:
16.07.1979
 

Нападники

Розлач Олександер
Номер: 44
06.10.1978
Пилипчак Руслан
Номер: 18
04.12.1995
Заміщак Стефан
Номер: 11
08.01.1992
Стасів Андрій
Номер:
10.09.1995
Маланяк Роман
Номер: 30
05.03.1996
     

Попередній матч
Галичина vs Сокіл Угер.
1:0
18.02.2018, 14:00
Стрийський р-н, с. Довге
ст. Арена Довге
Обговорити | Деталі
Наступний матч
Скала Стрий vs Галичина
-:-
24.02.2018, 12:00
Стрийський р-н, с. Довге
ст. Арена Довге
Обговорити | Деталі
Турнір пам`яті Е. Юста Підгрупа №12
  Команда І О
1 Скала Стрий 2 6
2 МФК Галичина Дрогобич 2 4
3 Хімік Н.Розділ 3 2
4 Сокіл Угерсько 3 1
Фінальний етап
  Команда І О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 10 23
2 ФК Синьковичі 10 19
3 МФК Галичина Дрогобич 10 16
4 Сокіл Великі Глібовичі 10 11
5 ФК Замок 10 10
6 Сокіл Ямпіль 10 5
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда І О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 18 44
2 МФК Галичина Дрогобич 18 38
3 Сокіл Великі Глібовичі 18 33
4 Карпати Старе Село 18 32
5 Кохавинка Гніздичів 18 27
6 Верес Великий Любінь 18 24
7 Сокіл Суховоля 18 23
8 ФК Захід Солонка 18 17
9 Сокіл Сокільники 18 15
10 Форвард Годовиця 18 4
Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда І О
1 МФК Галичина Дрогобич 18 46
2 Карпати Старе Село 18 37
3 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 18 34
4 Сокіл Суховоля 18 30
5 ФК Захід Солонка 18 28
6 Сокіл Великі Глібовичі 18 25
7 Кохавинка Гніздичів 18 24
8 Верес Великий Любінь 18 20
9 Форвард Годовиця 18 12
10 Сокіл Сокільники 18 6
шаблоны сайтов, вкусные рецепты, скачать программы через торрентскачать программы Хостинг від uCoz