Створити аккаунт | Забули пароль?


Прем'єр-ліга

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НА ФУТБОЛ
ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ
ДО 30 РІЧЧЯ
 
МФК "ГАЛИЧИНА"
ДРОГОБИЧ
    
3:3
   ФК "КАРПАТИ"   
ЛЬВІВ
 
    Місце проведення: м. Дрогобич, вул. Стрийська
   
Стадіон: "Каменяр" ДДПУ ім. І. Франка (ЗОШ №8)
Гра відбудеться: субота 26 жовтня 2019 року    
Початок: 13:00    
Програма лояльності

ПІДТРИМАЙМО КОМАНДУ РАЗОМ!
МФК "Галичина"
Код ЄДРПОУ 35708100, р/р № 26001011002501,
ПАТ "Кредобанк", МФО 325365,
Призначення: Благодійний внесок для здійснення статутної діяльності МФК "Галичина" (Дрогобич)
Оголошено набір
МФК "ГАЛИЧИНА" ОГОЛОШУЄ НАБІР
ХЛОПЧИКІВ та ДІВЧАТОК від 5 до 14 років
Заняття проходять на майданчику
ЗОШ№1 та на майданчику ЗОШ№16
Тренер (ЗОШ№1) Рудавець Тарас тел.: (096) 751-45-12
Тренер (ЗОШ№16) Подоляк Роман тел.: (093) 194-64-11
Тренер (ДЮСШ) Сілецький Іван тел.: (063) 020-07-64
Сезон 2017 / Сезон 2018 / Сезон 2019
Чемпіонат Львівської області. Прем'єр-ліга
    Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1  ЛСК "Погонь" (Львів) 20 17 1 2 64 11 +53 52
2  ФК "Миколаїв" 20 15 2 3 82 19 +63 47
3  "Гірник" (Новояворівськ) 20 12 2 6 54 27 +27 38
4  ДЮШ "Львів" (Львів) 20 12 1 7 51 41 +10 37
5  ФК "Самбір" 20 10 4 6 44 27 +17 34
6  МФК "Галичина" (Дрогобич) 21 9 3 9 52 47 +5 30
7  "Юність" (Гійче) 21 8 1 12 33 47 -14 25
8  "Фенікс-Стефано" (Підмонастир) 20 7 3 10 33 56 -23 24
9  ФК "Юність" (Верхня Білка) 19 5 3 11 24 32 -8 18
10  ФК "Локомотив" (Рава-Руська) 20 4 3 13 27 79 -52 15
11  ФК "Енергетик-Рочин" (Добротвір/Соснівка) 20 4 1 15 22 82 -60 13
12  СКК "Демня" 19 2 6 11 16 34 -18 12
Команди котрі знялися з турніру
 ФК "Мостиська" 9 6 0 3 29 21 +8 18
 "Думна" (Ременів) 6 0 0 6 4 15 -11 0

Календар матчів
1 коло
1 тур 07.04.2019 ФК "Юність" (Верхня Білка)   2:0  МФК "Галичина" (Дрогобич)
2 тур 14.04.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)   4:1  "Гірник" (Новояворівськ)
3 тур 18.04.2019 ФК "Миколаїв"  4:0  МФК "Галичина" (Дрогобич)
5 тур 05.05.2019 ФК "Самбір"  3:0  МФК "Галичина" (Дрогобич)
4 тур 09.05.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  2:1  СКК "Демня"
6 тур анульовано МФК "Галичина" (Дрогобич)  4:0  "Думна" (Ременів)
7 тур 19.05.2019 ФК "Енергетик-Рочин" (Добротвір)  0:3  МФК "Галичина" (Дрогобич)
8 тур 25.05.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  2:2  ЛСК "Погонь" (Львів)
9 тур 02.06.2019 "Юність" (Гійче)  4:2  МФК "Галичина" (Дрогобич)
10 тур 09.06.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  9:2  "Фенікс-Стефано" (Підмонастир)
11 тур 15.06.2019 ФК "Локомотив" (Рава-Руська)  3:2  МФК "Галичина" (Дрогобич)
12 тур не відбувся МФК "Галичина" (Дрогобич)  -:-  ФК "Мостиська"
13 тур 26.06.2019 ДЮШ "Львів" (Львів)  2:1  МФК "Галичина" (Дрогобич)
2 коло
14 тур 11.08.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)   0:0  ФК "Юність" (Верхня Білка)
15 тур 18.08.2019 "Гірник" (Новояворівськ)   6:0  МФК "Галичина" (Дрогобич)
16 тур 24.08.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)   2:8  ФК "Миколаїв"
17 тур 01.09.2019 СКК "Демня" 0:1  МФК "Галичина" (Дрогобич)
23 тур 08.09.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)   3:0  "Юність" (Гійче)
18 тур 15.09.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  3:3  ФК "Самбір"
19 тур 22.09.2019 ЛСК "Погонь" (Львів)  5:0  МФК "Галичина" (Дрогобич)
20 тур 28.09.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  6:0  ФК "Енергетик-Рочин" (Добротвір)
21 тур 06.10.2019 "Фенікс-Стефано" (Підмонастир)  1:6  МФК "Галичина" (Дрогобич)
22 тур 13.10.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  6:0  ФК "Локомотив" (Рава-Руська)
24 тур 20.10.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  -:-  ДЮШ "Львів" (Львів)

Попередній матч
Галичина vs Рава-Руська
ю.6:0   д.1:1
13.10.19 ю.13:00 д.15:00
Дрогобицький район
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Наступний матч
Галичина vs ДЮШ Львів
ю.1:1   д.0:3
20.10.19 ю.13:00 д.15:00
Дрогобицький район
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Оголошення

  З 1-го березня запрошуємо на
  перегляд в юнацьку команду
  МФК "Галичина" Дрогобич
  футболістів 2001-2004р.н.
  Тренер: Рудавець Тарас
  тел.: 0967514512

Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 ФК Миколаїв 20 55
2 ФК Юність Верхня Білка 19 50
3 СКК Демня 19 47
4 Фенікс-Стефано Підмонастир 20 39
5 ЛСК Погонь Львів 20 28
6 ФК Самбір 20 27
7 Гірник Новояворівськ 20 25
8 МФК Галичина Дрогобич 21 20
9 Юність Гійче 21 18
10 ФК Локомотив Рава-Руська 20 16
11 ДЮШ Львів 20 10
12 ФК Енергетик-Рочин 20 5
Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 ЛСК Погонь Львів 20 52
2 ФК Миколаїв 20 47
3 Гірник Новояворівськ 20 38
4 ДЮШ Львів 20 37
5 ФК Самбір 20 34
6 МФК Галичина Дрогобич 21 30
7 Юність Гійче 21 25
8 Фенікс-Стефано Підмонастир 20 24
9 ФК Юність Верхня Білка 19 18
10 ФК Локомотив Рава-Руська 20 15
11 ФК Енергетик-Рочин 20 13
12 СКК Демня 19 12
шаблоны сайтов, вкусные рецепты, скачать программы через торрентскачать программы Хостинг від uCoz