Створити аккаунт | Забули пароль?


Прем'єр-ліга

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НА ФУТБОЛ
ПРЕМ'ЄР-ЛІГА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
16 ТУР
 
МФК "ГАЛИЧИНА"
ДРОГОБИЧ
    
дорослі
-:-
-:-
юнаки
     ФК "МИКОЛАЇВ"
МИКОЛАЇВ
 
    Місце проведення: м. Дрогобич, вул. Стрийська
   
Стадіон: "Каменяр" ДДПУ ім. І. Франка (ЗОШ №8)
Юнаки: п'ятниця 23 серпня 2019 року, 16:00   
Дорослі: субота 24 серпня 2019, 16:00   
Програма лояльності

ПІДТРИМАЙМО КОМАНДУ РАЗОМ!
МФК "Галичина"
Код ЄДРПОУ 35708100, р/р № 26001011002501,
ПАТ "Кредобанк", МФО 325365,
Призначення: Благодійний внесок для здійснення статутної діяльності МФК "Галичина" (Дрогобич)
Оголошено набір
МФК "ГАЛИЧИНА" ОГОЛОШУЄ НАБІР
ХЛОПЧИКІВ та ДІВЧАТОК від 5 до 14 років
Заняття проходять на майданчику
ЗОШ№1 та на майданчику ЗОШ№16
Тренер (ЗОШ№1) Рудавець Тарас тел.: (096) 751-45-12
Тренер (ЗОШ№16) Подоляк Роман тел.: (093) 194-64-11
Тренер (ДЮСШ) Сілецький Іван тел.: (063) 020-07-64
Сезон 2017 / Сезон 2018 / Сезон 2019
Чемпіонат Львівської області. Прем'єр-ліга
    Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1  ФК "Миколаїв" 12 9 1 2 43 12 +31 28
2  ЛСК "Погонь" (Львів) 12 9 1 2 29 9 +20 28
3  ФК "Самбір" 12 7 2 3 28 11 +17 23
4  "Гірник" (Новояворівськ) 12 7 1 4 30 18 +12 22
5  "Юність" (Гійче) 12 6 1 5 24 26 -2 19
6  ФК "Львів-Сокіл" (Борщовичі) 12 6 1 5 27 31 -4 19
7  ФК "Юність" (Верхня Білка) 12 4 3 5 17 15 +2 15
8  МФК "Галичина" (Дрогобич) 12 4 2 6 25 24 +1 14
9  "Фенікс-Стефано" (Підмонастир) 12 3 2 7 19 31 -12 11
10  ФК "Локомотив" (Рава-Руська) 12 3 2 7 20 41 -21 11
11  СКК "Демня" 12 1 5 6 9 21 -12 8
12  ФК "Енергетик-Рочин" (Добротвір/Соснівка) 12 2 1 9 13 45 -33 7
Команди котрі знялися з турніру
 ФК "Мостиська" 9 6 0 3 29 21 +8 18
 "Думна" (Ременів) 6 0 0 6 4 15 -11 0

Календар матчів
1 коло
1 тур 07.04.2019 ФК "Юність" (Верхня Білка)   2:0  МФК "Галичина" (Дрогобич)
2 тур 14.04.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)   4:1  "Гірник" (Новояворівськ)
3 тур 18.04.2019 ФК "Миколаїв"  4:0  МФК "Галичина" (Дрогобич)
5 тур 05.05.2019 ФК "Самбір"  3:0  МФК "Галичина" (Дрогобич)
4 тур 09.05.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  2:1  СКК "Демня"
6 тур анульовано МФК "Галичина" (Дрогобич)  4:0  "Думна" (Ременів)
7 тур 19.05.2019 ФК "Енергетик-Рочин" (Добротвір)  0:3  МФК "Галичина" (Дрогобич)
8 тур 25.05.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  2:2  ЛСК "Погонь" (Львів)
9 тур 02.06.2019 "Юність" (Гійче)  4:2  МФК "Галичина" (Дрогобич)
10 тур 09.06.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  9:2  "Фенікс-Стефано" (Підмонастир)
11 тур 15.06.2019 ФК "Локомотив" (Рава-Руська)  3:2  МФК "Галичина" (Дрогобич)
12 тур не відбувся МФК "Галичина" (Дрогобич)  -:-  ФК "Мостиська"
13 тур 26.06.2019 ФК "Львів-Сокіл" (Борщовичі)  2:1  МФК "Галичина" (Дрогобич)
2 коло
14 тур 11.08.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)   0:0  ФК "Юність" (Верхня Білка)
15 тур 18.08.2019 "Гірник" (Новояворівськ)   -:-  МФК "Галичина" (Дрогобич)
16 тур 24.08.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)   -:-  ФК "Миколаїв"
17 тур 01.09.2019 СКК "Демня" -:-  МФК "Галичина" (Дрогобич)
18 тур 15.09.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  -:-  ФК "Самбір"
19 тур 22.09.2019 ЛСК "Погонь" (Львів)  -:-  МФК "Галичина" (Дрогобич)
20 тур 28.09.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  -:-  ФК "Енергетик-Рочин" (Добротвір)
21 тур 06.10.2019 "Фенікс-Стефано" (Підмонастир)  -:-  МФК "Галичина" (Дрогобич)
22 тур 13.10.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  -:-  ФК "Локомотив" (Рава-Руська)
23 тур 27.10.2019 "Юність" (Гійче)  -:-  МФК "Галичина" (Дрогобич)
24 тур 03.11.2019 МФК "Галичина" (Дрогобич)  -:-  ФК "Львів-Сокіл" (Борщовичі)

Попередній матч
Гірник vs Галичина
ю.6:0   д.1:1
18.08.19 ю.14:00 д.16:00
Яворівський район
м. Новояворівськ
Наступний матч
Галичина vs Миколаїв
ю.-:-   д.-:-
23.08.19 юнаки 16:00
24.08.19 дорослі 16:00
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Оголошення

  З 1-го березня запрошуємо на
  перегляд в юнацьку команду
  МФК "Галичина" Дрогобич
  футболістів 2001-2004р.н.
  Тренер: Рудавець Тарас
  тел.: 0967514512

Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 ФК Юність Верхня Білка 12 32
2 ФК Миколаїв 12 31
3 СКК Демня 12 29
4 Фенікс-Стефано Підмонастир 12 21
5 Гірник Новояворівськ 12 19
6 ФК Самбір 12 16
6 ЛСК Погонь Львів 12 16
8 Юність Гійче 12 10
9 МФК Галичина Дрогобич 12 9
10 ФК Локомотив Рава-Руська 12 8
11 ФК Львів-Сокіл 12 7
12 ФК Енергетик-Рочин 12 4
Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 ФК Миколаїв 12 28
2 ЛСК Погонь Львів 12 28
3 ФК Самбір 12 23
4 Гірник Новояворівськ 12 22
5 Юність Гійче 12 19
6 ФК Львів-Сокіл 12 19
7 ФК Юність Верхня Білка 12 15
8 МФК Галичина Дрогобич 12 14
9 Фенікс-Стефано Підмонастир 12 11
10 ФК Локомотив Рава-Руська 12 11
11 СКК Демня 12 8
12 ФК Енергетик-Рочин 12 7
шаблоны сайтов, вкусные рецепты, скачать программы через торрентскачать программы Хостинг від uCoz