Створити аккаунт | Забули пароль?

Шлях до кубку Е. Юста переривається на команді ФК "Калуш"

3 березня відбувся матч 1/16 фіналу турніру пам'яті Ернеста Юста. Команда МФК "Галичина" проводила матч з командою із Івано-Франківська ФК "Калуш".

На стадії 1/16 фіналу турніру один із лідерів Івано-Франківського чемпіонату розтрощив дрогобицьку "Галичину". Із самого початку матчу команда суперників почала пресинг у бік наших воріт.

Можливо наші хлопці дещо розгубились та неочікували такого натиску за що поплатились вже на четвертій хвилині матчу, коли гравець суперників прицільним ударом відкрив рахунок у матчі.

Перший тайм ми програли з рахунком 3:0. У другому таймі програючи по ходу гри 5:0 Хомичу на 86 хвилині вдалось забити хоча б один гол за "Галичан", після чого ми одразу получили мяч у відповідь і на прикінці зустрічі ще один.

Таким чином команда "Галичина" програла із неприємним для нас рахунком 7:1.

Відбувалась зустріч на стадіоні "Арена Довге", який розташований в селі Довге (Стрийського району).

Дата: 03.03.2018 | Переглядів: 695 | Рейтинг: 5.0