Створити аккаунт | Забули пароль?



Шлях до кубку Е. Юста переривається на команді ФК "Калуш"




3 березня відбувся матч 1/16 фіналу турніру пам'яті Ернеста Юста. Команда МФК "Галичина" проводила матч з командою із Івано-Франківська ФК "Калуш".



На стадії 1/16 фіналу турніру один із лідерів Івано-Франківського чемпіонату розтрощив дрогобицьку "Галичину". Із самого початку матчу команда суперників почала пресинг у бік наших воріт.



Можливо наші хлопці дещо розгубились та неочікували такого натиску за що поплатились вже на четвертій хвилині матчу, коли гравець суперників прицільним ударом відкрив рахунок у матчі.



Перший тайм ми програли з рахунком 3:0. У другому таймі програючи по ходу гри 5:0 Хомичу на 86 хвилині вдалось забити хоча б один гол за "Галичан", після чого ми одразу получили мяч у відповідь і на прикінці зустрічі ще один.



Таким чином команда "Галичина" програла із неприємним для нас рахунком 7:1.



Відбувалась зустріч на стадіоні "Арена Довге", який розташований в селі Довге (Стрийського району).


Дата: 03.03.2018 | Переглядів: 279 | Рейтинг: 5.0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
ФК Сокіл vs Галичина
ю.11:1   д.0:8
04.11.18 ю.12:00 д.14:00
Золочівський район
м. Золочів, ст. Сокіл
Наступний матч
Галичина vs Борщовичі
ю.0:3т.п.   д.0:1
11.11.18 ю.12:00 д.14:00
Дрогобицький район
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 Сокіл Борщовичі 30 73
2 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 30 72
3 ГалКатЗубр Зубра 30 70
4 МФК Галичина Дрогобич 30 66
5 Вікторія Трускавець 30 56
6 Корміл Давидів 30 52
7 Богун Броди 30 44
8 Авангард Жидачів 30 44
9 СКК Пісочна 30 39
10 ФСК Яворів 30 34
11 Скеля Жовква-Крехів 30 30
12 Сокіл Золочів 30 29
13 Хімік Новий Розділ 30 26
14 Нафтовик Борислав 30 25
15 ФОК Городок 30 22
16 Авіатор Черляни 30 7

Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 Авіатор Черляни 30 70
2 Авангард Жидачів 30 68
3 ФОК Городок 30 64
4 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 30 61
5 Сокіл Золочів 30 57
6 Сокіл Борщовичі 30 52
7 МФК Галичина Дрогобич 30 46
8 СКК Пісочна 30 43
9 Богун Броди 30 41
10 Вікторія Трускавець 30 41
11 ГалКатЗубр Зубра 30 39
12 Корміл Давидів 30 38
13 Нафтовик Борислав 30 23
14 Хімік Новий Розділ 30 21
15 Скеля Жовква-Крехів 30 19
16 ФСК Яворів 30 8