Створити аккаунт | Забули пароль?

У домашньому матчі Галичанам не вдалось здобути очки

14 жовтня відбувся матч четвертого туру фінального етапу в якому "Галичина" провели домашній матч з футбольною командою "Синьковичі" iз села Синьковичі Жовківського району.

Суперник не простий, адже на даний момент посідає другу сходинку турнірної таблиці фінальної частини. В першому матчі, на виїзді, ми поступились Синьковичам з рахунком 4:2. В домашньому матчі Галичани прагнули матчу реваншу.

На початку матчу суперник забив гол і це був єдиний удар в ворота за увесь перший тайм. Галичани мали непогані моменти, але забити гол,так і не вдалось. Другий тайм почався з того, що Галичани провели хорошу результативну атаку, забили гол i таким чином зрівняли рахунок. Гра складалась не погано для нас, проте на середині другого тайму, супернику вдалось забити гол та вийти вперед. Галичани намагались зрівняти рахунок, але їм цього не вдалось. Натомість, суперник забиває втретє, та доводить матч до загального рахунку 1:3 на користь Синьковичів.