Створити аккаунт | Забули пароль?



У другому матчі фінального етапу здобуваєм перемогу


30 вересня відбувся матч другого туру фінального етапу в якому МФК "Галичина" вдома провели матч із футбольною командою "Замок" iз села Замок.

Гості будь-що прагнули перемогти в даному матчі, але бойовий характер Галичан не дав гостям здобути бодай одне очко. На прикінці першого тайму Галичани забили єдиний переможний гол.

Другий тайм гості всіма силами намагались довести матч хоча б до нічийного рахунку, проте їм це не вдалось. Таким чином Галичани здобувають перемогу з рахунком 1:0.
Голи забивали
1:0 Маланяк Р.
Склад команди
Прізвище, ім'я Амплуа Заміна Прізвище, ім'я Амплуа
1 Городиський Ю. воротар        
94 Пуровець В. захисник        
27 Козак Т. захисник 78 Сушинець В. півзахисник
7 Сенів А. захисник        
8 Городиський І. півзахисник        
5 Лисовець М. півзахисник        
19 Бреньо В. півзахисник 11 Заміщак С. нападник
9 Філіпов М. півзахисник 15 Зварич І. півзахисник
10 Собко Р. півзахисник 14 Тершак І. півзахисник
17 Гарас Б. півзахисник 44 Розлач О. нападник
30 Маланяк Р. нападник        

Статистика матчу

ГАЛИЧИНА
Дрогобич
 
ДОРОСЛІ ФК Замок
Замок
 
1 ГОЛИ 0
10 УДАРИ 8
6 УДАРИ В ПЛОЩИНУ ВОРІТ 4
1 КУТОВІ 2
2 ОФСАЙДИ 0
7 ПОРУШЕННЯ 6
1 ЖОВТІ КАРТКИ 1
0 ЧЕРВОНІ КАРТКИ 0

Огляд другого тайму



Дата: 30.09.2017 | Переглядів: 151 | Рейтинг: 5.0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Попередній матч
Галичина vs Сокіл Ямпіль
3:0т.п.
28.10.17, 14:00
м. Дрогобич, ст. Долотник
Обговорити | Деталі
Наступний матч
Галичина vs -----------
-:-
--.--.--, --:--
м. Дрогобич, ст. Долотник
Обговорити | Деталі
Фінальний етап
  Команда І О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 10 23
2 ФК Синьковичі 10 19
3 МФК Галичина Дрогобич 10 16
4 Сокіл Великі Глібовичі 10 11
5 ФК Замок 10 10
6 Сокіл Ямпіль 10 5
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда І О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 18 44
2 МФК Галичина Дрогобич 18 38
3 Сокіл Великі Глібовичі 18 33
4 Карпати Старе Село 18 32
5 Кохавинка Гніздичів 18 27
6 Верес Великий Любінь 18 24
7 Сокіл Суховоля 18 23
8 ФК Захід Солонка 18 17
9 Сокіл Сокільники 18 15
10 Форвард Годовиця 18 4
Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда І О
1 МФК Галичина Дрогобич 18 46
2 Карпати Старе Село 18 37
3 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 18 34
4 Сокіл Суховоля 18 30
5 ФК Захід Солонка 18 28
6 Сокіл Великі Глібовичі 18 25
7 Кохавинка Гніздичів 18 24
8 Верес Великий Любінь 18 20
9 Форвард Годовиця 18 12
10 Сокіл Сокільники 18 6