Створити аккаунт | Забули пароль?


Старт другого кола чемпіонату МФК "Галичина" розпочинає з нічийним рахунком

13 серпня Розпочалось друге коло чемпіонату в якому МФК "Галичина" на виїзді проводила матч із командою "Верес" Великий Любінь.

У товариському матчі МФК "Галичина" перемагає ФК "Нафторик" із Борислава

5 серпня МФК "Галичина" у черговому третьому домашньому товариському матчі на стадіоні долотник завдяки відданій підтримці фанів та волі до перемоги здобуває чергову перемогу.

Черговий домашній товариський матч МФК "Галичина" перемагає ФК "Кар'єр"

2 серпня МФК "Галичина" у наступному товариському матчі на домашньому стадіоні долотник завдяки психологічній зібраності перемагають ФК "Кар'єр" із Торчиновичів.

У домашньому товариському матчі МФК "Галичина" перемагає СКК "Пісочна"

1 серпня МФК "Галичина" у домашньому товариському матчі на стадіоні долотник з мінімальною перевагою перемагла СКК "Пісочна".

МФК "Галичина" поступилась у черговому товариському матчі проти ФК "Самбір"

29 липня Дорослий склад команди МФК "Галичина" провів черговий товариський матч у Самборі на стадіоні імені Лева Броварського із місцевою командою ФК "Самбір".

« 1 2 3 »
Попередній матч
Синьковичі vs Галичина
-:-
23.09.17, 16:00, дорослі
с.Синьковичі, ст.Синьковичі
Обговорити | Деталі
Наступний матч
Галичина vs Сокіл Р.Р.
-:-
24.09.17, 14:00, юнаки
м. Дрогобич, ст. Долотник
Обговорити | Деталі
Фінальний етап
  Команда І О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 4 10
2 ФК Замок 4 7
3 Сокіл Ямпіль 4 5
4 МФК Галичина Догобич 4 4
5 ФК Синьковичі 4 3
6 Сокіл Великі Глібовичі 4 2
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда І О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 18 44
2 МФК Галичина Догобич 18 38
3 Сокіл Великі Глібовичі 18 33
4 Карпати Старе Село 18 32
5 Кохавинка Гніздичів 18 27
6 Верес Великий Любінь 18 24
7 Сокіл Суховоля 18 23
8 ФК Захід Солонка 18 17
9 Сокіл Сокільники 18 15
10 Форвард Годовиця 18 4
Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда І О
1 МФК Галичина Догобич 18 46
2 Карпати Старе Село 18 37
3 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 18 34
4 Сокіл Суховоля 18 30
5 ФК Захід Солонка 18 28
6 Сокіл Великі Глібовичі 18 25
7 Кохавинка Гніздичів 18 24
8 Верес Великий Любінь 18 20
9 Форвард Годовиця 18 12
10 Сокіл Сокільники 18 6