Створити аккаунт | Забули пароль?


Програма лояльності

ПІДТРИМАЙМО КОМАНДУ РАЗОМ!
МФК "Галичина"
Код ЄДРПОУ 35708100, р/р № 26001011002501,
ПАТ "Кредобанк", МФО 325365,
Призначення: Благодійний внесок для здійснення статутної діяльності МФК "Галичина" (Дрогобич)
Оголошено набір

МФК "ГАЛИЧИНА" ОГОЛОШУЄ НАБІР
ХЛОПЧИКІВ та ДІВЧАТОК від 5 до 14 років
Заняття проходять на майданчику
ЗОШ№1 та на майданчику ЗОШ№16
Тренер (ЗОШ№1) Рудавець Тарас тел.: (096) 751-45-12
Тренер (ЗОШ№16) Подоляк Роман тел.: (093) 194-64-11
ВСІ НА ФУТБОЛ!!!

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НА ФУТБОЛ
ПРИЙДИ ТА ПІДТРИМАЙ РІДНУ КОМАНДУ
 
ФК "ВІКТОРІЯ"    
ТРУСКАВЕЦЬ
дорослі
-:-
-:-
юнаки
МФК "ГАЛИЧИНА"
ДРОГОБИЧ
 
    Місце проведення: м. Трускавець
   
Стадіон: "Міський"
Гра відбудеться: неділя 19 серпня 2018 року    
Початок: юнаки 14:00 / дорослі 16:00    
Сезон 2017 / Сезон 2018
Фінальний етап
    Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 = ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 10 7 2 1 20 5 15 23
2 = ФК Синьковичі ФК Синьковичі 10 5 4 1 19 13 6 19
3 = МФК Галичина Дрогобич 10 5 1 4 16 13 3 16
4 = Сокіл Великі Глібовичі 10 3 2 5 18 18 0 11
5 = ФК Замок 10 3 1 6 8 18 -10 10
6 = ФК Замок Сокіл Ямпіль 10 1 2 7 9 23 -14 5

Календар матчів
  28.05.2017 МФК Галичина Дрогобич 1:2 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра
  25.06.2017 Сокіл Великі Глібовичі 1:1 МФК Галичина Дрогобич
  12.07.2017 МФК Галичина Дрогобич 2:1 Сокіл Великі Глібовичі
  27.07.2017 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 2:1 МФК Галичина Дрогобич
1 тур 23.09.2017 ФК Синьковичі ФК Синьковичі 4:2 МФК Галичина Дрогобич
2 тур 30.09.2017 МФК Галичина Дрогобич 1:0 ФК Замок
3 тур 07.10.2017 Сокіл Ямпіль ФК Замок 0:1 МФК Галичина Дрогобич
4 тур 14.10.2017 МФК Галичина Дрогобич 1:3 ФК Синьковичі ФК Синьковичі
5 тур 21.10.2017 ФК Замок 0:3 МФК Галичина Дрогобич
6 тур 28.10.2017 МФК Галичина Дрогобич 3:0 ФК Замок Сокіл Ямпіль

Чемпіонат Львівської області. Друга ліга. Група-Б. Дорослі

  Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 18 14 2 2 56 15 41 44
2 МФК Галичина Дрогобич 18 12 2 4 49 19 30 38
3 Сокіл Великі Глібовичі 18 10 3 5 40 21 19 33
4 Карпати Старе Село 18 10 2 6 42 36 6 32
5 Кохавинка Гніздичів 18 8 3 7 27 30 -3 27
6 Верес Великий Любінь 18 7 3 8 31 39 -8 24
7 Сокіл Суховоля 18 6 5 7 30 38 -8 23
8 ФК Захід Солонка 18 5 2 11 27 42 -15 17
9 Сокіл Сокільники 18 4 3 11 30 48 -18 15
10 Форвард Годовиця 18 1 1 16 13 57 -44 4

Календар матчів
1 тур 12.07.2017 МФК Галичина Дрогобич 2:1 Сокіл Великі Глібовичі
2 тур 14.06.2017 Сокіл Суховоля 1:4 МФК Галичина Дрогобич
3 тур 28.06.2017 Форвард Годовиця 0:9 МФК Галичина Дрогобич
4 тур 13.05.2017 МФК Галичина Дрогобич 1:3 Верес Великий Любінь
5 тур 21.05.2017 Сокіл Сокільники 1:4 МФК Галичина Дрогобич
6 тур 28.05.2017 МФК Галичина Дрогобич 1:2 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра
7 тур 05.06.2017 ФК Захід Солонка 1:3 МФК Галичина Дрогобич
8 тур 11.06.2017 МФК Галичина Дрогобич 2:0 Кохавинка Гніздичів
9 тур 18.06.2017 Карпати Старе Село 2:1 МФК Галичина Дрогобич
10 тур 25.06.2017 Сокіл Великі Глібовичі 1:1 МФК Галичина Дрогобич
11 тур 02.07.2017 МФК Галичина Дрогобич 4:2 Сокіл Суховоля
12 тур 30.07.2017 МФК Галичина Дрогобич 3:0 Форвард Годовиця
13 тур 13.08.2017 Верес Великий Любінь 2:2 МФК Галичина Дрогобич
14 тур 19.08.2017 МФК Галичина Дрогобич 2:0 Сокіл Сокільники
15 тур 27.08.2017 ФК Гал-КАТ-Зубр Зубра 2:1 МФК Галичина Дрогобич
16 тур 03.09.2017 МФК Галичина Дрогобич 3:0 ФК Захід Солонка
17 тур 09.09.2017 Кохавинка Гніздичів 0:3 МФК Галичина Дрогобич
18 тур 16.09.2017 МФК Галичина Дрогобич 3:1 Карпати Старе Село

Товариські матчі
1-й матч 26.07.2017 ФК Миколаїв ФК Миколаїв 6:0 МФК Галичина Дрогобич
2-й матч 29.07.2017 ФК Самбір ФК Самбір 5:2 МФК Галичина Дрогобич
3-й матч 01.08.2017 МФК Галичина Дрогобич 3:2 СКК Пісочна СКК Пісочна
4-й матч 02.08.2017 МФК Галичина Дрогобич 5:4 Кар'єр Торчиновичі ФК Кар`єр Торчиновичі
5-й матч 05.08.2017 МФК Галичина Дрогобич 3:2 Нафтовик Борислав ФК Нафтовик Борислав


Попередній матч
Галичина vs ГалКатЗубр
ю.3:3   д.1:1
12.08.18 ю.14:00 д.16:00
Дрогобицький район
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Наступний матч
Вікторія vs Галичина
ю.-:-   д.-:-
19.08.18 ю.14:00 д.16:00
Дрогобицький район
м. Трускавець, ст. Міський
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 Сокіл Борщовичі 17 41
2 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 17 39
3 МФК Галичина Дрогобич 16 35
4 ГалКатЗубр Зубра 16 32
5 Вікторія Трускавець 16 32
6 Богун Броди 17 31
7 Авангард Жидачів 16 25
8 Корміл Давидів 16 25
9 ФСК Яворів 17 25
10 Сокіл Золочів 16 20
11 СКК Пісочна 17 16
12 Скеля Жовква-Крехів 16 14
13 Хімік Новий Розділ 17 12
14 Нафтовик Борислав 15 10
15 ФОК Городок 16 7
16 Авіатор Черляни 15 7

Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 Сокіл Золочів 16 35
2 Авіатор Черляни 15 35
3 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 17 34
4 ФОК Городок 16 34
5 МФК Галичина Дрогобич 16 32
6 Авангард Жидачів 16 31
7 СКК Пісочна 17 30
8 Сокіл Борщовичі 17 27
9 Вікторія Трускавець 16 25
10 ГалКатЗубр Зубра 16 23
11 Богун Броди 17 22
12 Нафтовик Борислав 15 13
13 Хімік Новий Розділ 17 11
14 Скеля Жовква-Крехів 16 8
15 Корміл Давидів 16 7
16 ФСК Яворів 17 4
шаблоны сайтов, вкусные рецепты, скачать программы через торрентскачать программы Хостинг від uCoz