Створити аккаунт | Забули пароль?


Програма лояльності

ПІДТРИМАЙМО КОМАНДУ РАЗОМ!
МФК "Галичина"
Код ЄДРПОУ 35708100, р/р № 26001011002501,
ПАТ "Кредобанк", МФО 325365,
Призначення: Благодійний внесок для здійснення статутної діяльності МФК "Галичина" (Дрогобич)
Перша ліга / 7-й тур

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НА ФУТБОЛ
ПІДТРИМАЙ РІДНУ КОМАНДУ
 
  ФОК "ГОРОДОК"    
ГОРОДОК
дорослі
-:-
-:-
юнаки
МФК "ГАЛИЧИНА"
ДРОГОБИЧ
 
    Місце проведення: Городоцький район, м. Городок
   
Стадіон: "Колос", вул. Січових Стрілців
Гра відбудеться: неділя 26 травня 2018 року    
Початок: юнаки 14:00 / дорослі 16:00    
Сезон 2017 / Сезон 2018
Чемпіонат Львівської області. Перша ліга
    Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 = Сокіл Борщовичі 6 6 0 0 20 5 +15 18
2 = Кар'єр-Дністер Торчиновичі-Старий Самбір 6 6 0 0 13 2 +11 18
3 = МФК Галичина Дрогобич 6 4 1 1 15 3 +12 13
4 +4 Богун Броди 6 3 1 2 11 10 +1 10
5 -1 ФСК Яворів 6 3 0 3 11 6 +5 9
6 -1 Хімік Новий Розділ 6 3 0 3 7 6 +1 9
7 -1 Пульс-Авангард Жидачів 6 3 0 3 8 7 +1 9
8 +1 Сокіл Золочів 5 3 0 2 7 6 +1 9
9 -2 Вікторія Трускавець 6 2 3 1 6 8 -2 9
10 +1 ГалКатЗубр Зубра 6 2 2 2 11 14 -3 8
11 -1 Корміл Давидів 6 2 1 3 6 12 -6 7
12 +2 Нафтовик Борислав 6 1 3 2 4 6 -2 6
13 -1 Скеля Жовква-Крехів 5 1 1 3 6 12 -6 4
14 -1 СКК Пісочна 6 1 0 5 8 16 -8 3
15 = ФОК Городок 6 0 1 5 4 13 -9 1
16 = Авіатор Черляни 6 0 1 5 4 15 -11 1

Календар матчів
1 тур 15.04.2018 ГалКатЗубр Зубра 0:5 МФК Галичина Дрогобич
2 тур 22.04.2018 МФК Галичина Дрогобич 0:0 Вікторія Трускавець
3 тур 29.04.2018 Богун Броди 0:3 МФК Галичина Дрогобич
4 тур 09.05.2018 МФК Галичина Дрогобич 3:2 Нафтовик Борислав
5 тур 13.05.2018 Кар'єр-Дністер Старий Самбір 1:0 МФК Галичина Дрогобич
6 тур 20.05.2018 МФК Галичина Дрогобич 4:0 Скеля Жовква-Крехів
7 тур 26.05.2018 ФОК Городок -:- МФК Галичина Дрогобич
8 тур 03.06.2018 МФК Галичина Дрогобич -:- Хімік Новий Розділ
9 тур 10.06.2018 Авангард Жидачів -:- МФК Галичина Дрогобич
10 тур 17.06.2018 МФК Галичина Дрогобич -:- Корміл Давидів
11 тур 24.06.2018 СКК Пісочна -:- МФК Галичина Дрогобич
12 тур 01.07.2018 МФК Галичина Дрогобич -:- ФСК Яворів
13 тур 07.07.2018 Авіатор Черляни -:- МФК Галичина Дрогобич
14 тур 15.07.2018 МФК Галичина Дрогобич -:- Сокіл Золочів
15 тур 22.07.2018 Сокіл Борщовичі -:- МФК Галичина Дрогобич

Турнір пам`яті Ернеста Юста
Підгрупа №12
    Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 = Скала Стрий 3 3 0 0 15 0 15 9
3 = МФК Галичина Дрогобич 3 1 1 1 2 3 -1 4
2 = Хімік Новий Розділ 3 0 2 1 3 9 -6 2
4 = Сокіл Угерсько 3 0 1 1 2 10 -8 1

Календар матчів
1 тур 11.02.2018 МФК Галичина Дрогобич 1:1 Хімік Новий Розділ
2 тур 18.02.2018 МФК Галичина Дрогобич 1:0 Сокіл Угерсько
3 тур 24.02.2018 Скала Стрий 2:0 МФК Галичина Дрогобич
1/16 03.03.2018 ФК Калуш 7:1 МФК Галичина Дрогобич

Турнір пам`яті Карла Мікльоша
Група №8
    Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- О
1 = ФК Самбір 2 2 0 0 4 1 +3 6
3 = МФК Галичина Дрогобич 2 1 0 1 5 3 +2 3
2 = ФК Підбуж 2 0 0 2 1 6 -5 0
4 = Прикарпаття Старий Самбір - - - - - - - -

Календар матчів
1 тур 24.03.2018   ФК Самбір 2:1 МФК Галичина Дрогобич
2 тур 01.04.2018 МФК Галичина Дрогобич 4:1 ФК Підбуж
1/16 25.04.2018 Кохавинка Гніздичів 3:0 МФК Галичина Дрогобич

Попередній матч
Галичина vs Скеля
ю.4:1    д.4:0
20.05.18 ю.14:00 д.16:00
Дрогобицький район
м. Дрогобич, ст. Каменяр
Наступний матч
Городок vs Галичина
ю.-:-    д.-:-
26.05.18 ю.14:00 д.16:00
Городоцький район
м. Городок, ст. Колос
Турнірна таблиця
Дорослі
  Команда  І  О
1 Сокіл Борщовичі 6 18
2 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 6 18
3 МФК Галичина Дрогобич 6 13
4 Богун Броди 6 10
5 ФСК Яворів 6 9
6 Хімік Новий Розділ 6 9
7 Авангард Жидачів 6 9
8 Сокіл Золочів 5 9
9 Вікторія Трускавець 6 9
10 ГалКатЗубр Зубра 6 8
11 Корміл Давидів 6 7
12 Нафтовик Борислав 6 6
13 Скеля Жовква-Крехів 5 4
14 СКК Пісочна 6 3
15 ФОК Городок 6 1
16 Авіатор Черляни 6 1

Магазин атрибутики

Замовленя атрибутики клубу
тел.: 0679453373
e-mail: halychyna@email.ua
Турнірна таблиця
Юнаки
  Команда  І  О
1 Авіатор Черляни 6 16
2 Вікторія Трускавець 6 16
3 СКК Пісочна 6 12
4 ФОК Городок 6 12
5 МФК Галичина Дрогобич 6 12
6 Кар'єр-Дністер Ст. Самбір 6 10
7 Авангард Жидачів 6 10
8 Сокіл Борщовичі 6 10
9 Сокіл Золочів 5 9
10 Богун Броди 6 8
11 Хімік Новий Розділ 6 5
12 Нафтовик Борислав 6 4
13 ГалКатЗубр Зубра 6 3
14 Скеля Жовква-Крехів 5 2
15 Корміл Давидів 6 1
16 ФСК Яворів 6 0
шаблоны сайтов, вкусные рецепты, скачать программы через торрентскачать программы Хостинг від uCoz